Jdi na obsah Jdi na menu
 

2. společenský ples SSK Dolní Lomná

 

ples-ssk-2020-125.jpg

 

A máme za sebou druhý reprezentační ples SSK, který se dle mého názoru povedl jako ten první.

Večerem nás opět provázel konferenciér Tomáš a Láďa zase tvořil fotoreportáž. Letos byl zahájen úžasným vystoupením Filipa, který jako policejní důstojník předvedl „evoluci tance“. Po degustaci rumu a jiných pochutin nás velice pobavila soutěž s balónky dvou týmů, při kterém si účastníci plesu vyzkoušeli různé kreativní pózy, jak prásknout balónek na druhém. Práskali však hlavně ostatní, a to smíchem.

Po půlnoci proběhla již tradiční tombola, kdy putovní party stan získal opět svého nového majitele. Jednou ze zajímavostí byla jedna z cen, kdy šťastlivec si vylosoval půlhodinovou jízdu ve Ferrari nebo Lamborghini. Nakonec se vydražil i nalezený střevíček Kateřiny Brožové, kdy vydražitelem se stal Jenda. Pak už do ranních hodin pokračovala volná zábava. Už teď se na všechny těšíme na další ples SSK, který je v plánu na 16. 1. 2021. Tímto Vás zveme. Děkujeme všem sponzorům za krásné ceny do tomboly a dále pak všem pomocným rukám, které nám s uspořádáním plesu pomohli.

Za SSK Palino

Foto a video: Ladislav Pekárek, FOTOKLUB BOHUMÍN. Na videu nastavte uzubeným kolečkem kvalitu na 1080 a spusťte to na celou obrazovku.

 

Vaše vzkazy

Přidat vzkaz

Přehled vzkazů

Zatím nebyl vložen žádný komentář