Jdi na obsah Jdi na menu

Pingpong 2017

31. 12. 2017

pingpong-2017-03.jpgI letos, jak již tomu bývá zvykem, jsme se těsně před Vánoci sešli na vánočním turnaji v ping pongu. Hrálo se ve třech skupinách, kdy ta nejnižší věková kategorie byla pro děti do 15 let. Tady se nejlépe vypořádal se všemi soupeři Jan Szotkowski. Za ním se umístil Filip Martynek a na třetím místě skončil Vojta Szkandera. Další kategorií byli muži ve věku do 40 let. Zde to vypadalo, že se vzhledem k velice kvalitnímu obsazení již přihlášených hráčů zbytek zalekl natolik, že v této kategorii nakonec hráli pouze 4 borci. Zde potvrdil roli lídra z minulého roku Marian Martynek. Druhé místo obsadil Martin Sikora a na třetím místě skončil Kuba Božovský. Do kategorie muži nad 40 let se přihlásilo 7 účastníků. Mezi nimi i Ondra Kresač, kterému jistě patří veliký obdiv. Jestli ale někdo čekal medailovou změnu na prvním místě, tak se to opět nekonalo. Svou zkušenost a um přetavil ve zlato opět Mirek Brtus. Jako druhý skončil Alojz Szotkowski a na třetím místě skončil jeden z pořadatelů Marek Mohyla. Ti, kteří neskončili na stupních vítězů si musí počkat zase na příští rok. Veliké díky patří panu Pawlovskému za půjčení stolů a celou přípravu co se týče zázemí. Největším a jediným sponzorem se stal pro tento turnaj náš kamarád Mirek Brtus, díky kterému jsme si mohli po turnaji posedět na chvíli i v restauraci Pod Akáty a probrat techniku ping pongu na příští rok. Dále chceme poděkovat paní ředitelce i obci za půjčení tělocvičny. Sportu zdar.