Jdi na obsah Jdi na menu

Hokejbalový turnaj 2020

Po roce jsme byli opět pozvání na hokejbalový turnaj do Horní Lomné.  Jelikož jsme loni tento turnaj vyhráli, čekal na nás letos nelehký úkol a to vítězství obhájit. Ve stejném složení jako loni, jen bez Milana Friedla, který si plnil rodinné povinnosti kdesi na jihu Čech.

Turnaj se při účasti čtyř týmů hrál stejným systémem jako loni každý s každým, 3x15 minut. Takže jedinou změnou byla výměna týmu Bystřice za Třinec.

V prvním zápase jsme nastoupili proti borcům z Třince. Bylo vidět, že hokejbal umí, ale nakonec se nám je podařilo porazit 5:3. Ve druhém zápase nás čekalo mladé mužstvo domácích, na kterém byla znát obrovská touha po vítězství a i když se ve druhé třetině dotáhli na rozdíl jediného gólu, nakonec jsme slavili vítězství 7:4. Takže se vlastně poslední zápas dohrával jen z „povinnosti“. V něm jsme po Vyrovnaném průběhu a gólem v poslední sekundě bohužel prohráli s našima mladýma z Dolní Lomné 2:3 a ti se dočkali jediných bodů v turnaji, které už ale nic nezměnily na jejich posledním místě. V úplně posledním zápase zvítězili hokejbalisté Třince nad domácí Horní Lomnou v prodloužení a obsadili tak celkově druhou příčku na turnaji. Třetí skončila domácí Horní Lomná.

Pak proběhlo vyhlášení, předání cen a začalo slavení, z části na místě a pak zakončení kde jinde než u Evy v Mánesu. Tam jsme se přepravili přímo vozidlem určeným k tomuto účelu, o jehož výzdobu se postarala Gabka, za což ji patří neskonalé díky.  Takže od soboty nejen třinečtí hokejisté mají svůj slavící autobus.
Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným a hlavně pak vedení Horní Lomné za pozvání a organizaci celé akce a doufám, že nás pozvou i příští rok a my zaútočíme na zlatý hattrick.

Za SSK Marian

Vítězná sestava: Michal Byrtus – Michal Krywda, Martin Turoň, Milan Littner - David Mikula, Kuba Božovský, Jenda Hrčka, Marian Martynek